Телевiзор Samsung UE27F6000FUXUA
В наявності
Код: 126387
Виробник: Samsung
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 100 х 100
HDR
Роздільна здатність Full HD
PurColour
Contrast Enhancer
Samsung Knox Security
Samsung Tizen OS
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite)
Adaptive Sound
Q-Symphony
Тонкий вигляд та безрамковий дизайн 3 сторони
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 100 х 100
Wi-Fi є
Вага без підставки 3 кг
Вага з підставкою 3.5 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 27"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 27.4 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM1240A
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 10 Вт
Процесор зображення HyperReal
Роз'єми 2хHDMI, USB, CI, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 612.7x369.5x41.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 612.7x468.9x200.5 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
0%
4
0%
5
0%