Телевiзор Samsung UE32H5000FUXUA
Sale
-5 %
В наявності
Код: 126389
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Покращений контраст з насиченою темрявою та яскравим світлом
HDR
Точно налаштовані кольори для яскравого, реалістичного зображення
Технологія PurColor
Оцініть, як з більшою глибиною оживають зображення
Покращена контрастність
Приватність захищено
Samsung Knox Security
Перейдіть на інший рівень розваг із Samsung на базі ОС Tizen
ОС Tizen від Samsung
Захоплюючий віртуальний звук, який відстежує дію
Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite)
Насолоджуйтеся звуком, оптимізованим для вашого контенту
Адаптивний звук
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Технологія Q-Symphony
Бездоганний вигляд, який покращує ваш простір
Дизайн Slim Look
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 3.7 кг
Вага з підставкою 3.8 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 60 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Модель пульту TM1240A
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 10 Вт
Роз'єми 2хHDMI, USB, CI, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Роздільна здатність екрану HD (1366х768)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 733.2x438.9x72.2 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 733.2x451.8x117.3 мм
Технології звуку OTS Lite
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Мишка бездротова HP 420 Programmable Black Bluetooth (7M1D3AA)
Sale
-13 %
Телевiзор Samsung UE85U8000FUXUA
-9 %