Телевізор Samsung UE32T5300AUXUA
В наявності
Код: 126390
Виробник: Samsung
Характеристики
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 100 х 100
Wi-Fi - є
Лаконічний та сучасний дизайн
Якісне зображення
Деталізоване зображення
Реалістичність кольорів
Чітке зображення
Посилена контрастність
Єдиний пульт One Remote
Smart TV зі Smart TV
VESA 100 х 100
Wi-Fi є
Відео 3GP, ASF, FLV, MKV, MOV, MP4, PS, SVAF, TS, VRO
Вага без підставки 4 кг
Вага з підставкою 4 кг
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 80 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 5 Вт
Процесор зображення Hyper Real
Роз'єми HDMI/USB
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 737.4x438x74.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 737.4х465.4х150.5 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея LED
Фото JPEG, BMP, PNG, GIF
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Час відгуку 8 мс
Частота оновлення 1000 PQI
0%
2
0%
3
0%
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-3 %