Телевiзор Samsung UE40F6000FUXUA
Sale
-4 %
В наявності
Код: 126392
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
HDR
Роздільна здатність Full HD
PurColour
Contrast Enhancer
Samsung Knox Security
Samsung Tizen OS
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite)
Adaptive Sound
Q-Symphony
Тонкий вигляд та безрамковий дизайн 3 сторони
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 5.8 кг
Вага з підставкою 5.9 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 40"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 39 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM1240A
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення HyperReal
Роз'єми 2хHDMI, USB, CI, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 906.3x519.3x74.8 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 906.3x546x157.6 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-27 %
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Flex Blue (JBLWFLEXBLU)
-33 %