Телевiзор Samsung UE58U8000FUXUA
Sale
-13 %
В наявності
Код: 126396
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Відчуйте кожен колір таким, яким він був створений на потужному 4K-дисплеї
Відчуйте реальність світу на екрані
Покращена контрастність з більш насиченими темними областями та яскравішими світлими зонами
Оптимізовані кольори для яскравого, реалістичного зображення
Поліпшена глибина та відчуття кольору
Витончений металевий дизайн, який прикрасить ваш простір
Персоналізуйте свій досвід
Ваша конфіденційність. Захищена
Зручний доступ до всіх ігор з екрану без використання консолі
Підвищена чіткість зображення з плавними рухами
Дисплей та саундбар в ідеальній гармонії
Ваші вуха стежать за звуком, ваші очі стежать за дією
Оцініть реалістичний 3D-звук завдяки вбудованим динамікам, які поміщають вас до центру подій.
Насолоджуйтесь звуком, персоналізованим під ваш контент
Економія енергії завдяки інтелектуальному аналізу
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 12 кг
Вага з підставкою 12.3 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 58"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 97 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Роз'єми 3хHDMI, USB, CI, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1285.7x749x76.8 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1285.7x800.2x222 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Технологія дисплея Mini-LED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%