Turbo HD камера Hikvision DS-2CE12DF3T-FS (3.6 мм)
В наявності
Код: 127066
Виробник: HIKVISION
2 Мп ColorVu Turbo HD із мікрофоном; 0.0005 лк (F1.0, AGC вкл), 0 лк з LED (підсвічування до 40м). f=3.6 мм (кут огляду 77 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS; 4 зони маски; IP67 -40°C - 50°C; DC 12В/5.7Вт, 194 x 78 x 75 мм, 515 г
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %