Універсальна мобільна батарея Proove Carbon Slim 22.5W 10000mAh Glowrise (PBCS22110052)
В наявності
Код: 127182
Виробник: Proove
Характеристики
Ємність - 10000 мА/г
Індикація - є
Бездротове заряджання - є
Якість
Швидка зарядка
Павербанк видає до 22.5W, що дозволяє ефективно заряджати сучасні смартфони та інші портативні пристрої. Дротовий вихід Type-C працює в різних режимах напруги, підлаштовуючись під сумісний пристрій. Вхід 18W дає можливість швидко заряджати сам павербанк, щоб він був готовий до роботи вже за короткий цикл підключення.
Комфорт
Ємність 10000 мА/г
Індикація є
Бездротове заряджання є
Вага 198 г
Вихід USB (1) 5 В/3 A, 9 В/2 A, 12 В/1.5 A
Вихід USB (2) 5 В/3 A, 9 В/2 A, 10 В/2.25 A, 12 В/1.5 А
Габарити 103 х 66 х 15 мм
Живлення (зарядка) від мережа
Кількість USB-портів 2 порти
Колір золотистий
Матеріал алюміній
Потужність 22.5 Вт
Технологія літій-полімерна (Li-pol)
Тип Power Bank
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.