Блок живлення Gigabyte GP-UD850GM PG5 V2 850W
В наявності
Код: 105448
Виробник: Gigabyte
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені у повній відповідності до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база, ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори у складі блоків схемотехніки, удосконалений конструктив системи охолодження, 120 мм інтелектуальний вентилятор із гідравлічним (HYB) підшипником, а також 6 схем захисту ланцюгів живлення забезпечують якісне та стабільне електропостачання всіх ключових компонентів. протягом усього терміну служби.
UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз'єм та поставляється з високоякісним власним 16-контактним кабелем, який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує 600 Вт живлення графічної плати.
+12V1 70.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 8
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 610 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм + 200 мм; PCIE (12+4) pin - 700 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм + 150 мм; SATA - 600 мм + 150 мм + 150 мм + 150 мм, Peripheral + Floppy - 500 мм + 150 мм + 150 мм + 150 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-30 %