Комутатор Dahua DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE
Sale
-10 %
В наявності
Код: 111277
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 4
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 2
PoE In / PoE Out - ні / так
Призначений для організації та управління мережевою інфраструктурою в системах відеоспостереження з живленням PoE. Оснащений чотирма портами RJ-45 10/100 Мбіт/с з підтримкою PoE (стандарти 802.3af/at) та двома гігабітними портами RJ-45, забезпечуючи стабільну передачу даних та живлення IP-камер. Один із портів підтримує режим Hi-PoE, що дозволяє підключати пристрої з підвищеним енергоспоживанням. Загальний бюджет харчування складає 60 Вт. DIP-перемикач дозволяє швидко активувати функції Cloud-Managed, PoE Watchdog для автоматичного перезапуску камер і Long Distance PoE для передачі даних і живлення на відстань до 250 метрів. Підтримка VLAN та захист від петель забезпечують стабільність та ізоляцію трафіку. Пристрій працює при температурах від 10 до 55 °C і керується через хмарну програму DoLynk з можливістю моніторингу в реальному часі. Налаштування комутатора спрощено за рахунок автоматичного виявлення підключених пристроїв.
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 60 Вт
Вага 200 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 6 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 4 порти
Максимальна швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Максимальне енергоспоживання 65 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 115 х 84 х 27 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 850W