Комутатор Dahua DH-CS4010-8ET-110
Sale
-19 %
В наявності
Код: 111281
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 8
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 2
PoE In / PoE Out - ні / так
Блискавкозахист
Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 110 Вт
Вага 500 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 10 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 120 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 190 x 106 x 30 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Блендер Braun MQ 50236 M WH
Sale
-10 %