Монiтор Philips 27" Evnia 27M2C5501/00 VA Curved White 180Hz
В наявності
Код: 116022
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Ігровий процес нового рівня
Частота оновлення 180 Гц забезпечує плавний та чіткий відеоряд
Низька затримка введення скорочує час затримки сигналу між пристроями та монітором
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 6.06 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 611х528х247 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір білий
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 24.6 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-40 %