Монiтор Samsung 27" Odyssey 3D G90XF (LS27FG900XIXCI) IPS Silver 165Hz
Sale
-40 %
В наявності
Код: 116065
DVI - відсутній
HDMI - 2
3D-зображення без окулярів
Перетворення 3D-відео з AI
Reality Hub
Просторовий звук
Технологія підсвічування Edge Lighting
Частота оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс
Технологія AMD FreeSync Premium
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 7.5 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 614.1x541.5x203.3 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 2хUSB3.0
Колір сріблястий
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 49 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 165 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.