Монiтор Samsung 24" Essential S3 LS24F320 (LS24F320GAIXUA) IPS Black 120Hz
Sale
-14 %
В наявності
Код: 116059
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Частота оновлення 120 Гц
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-12 %