Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 G50D (LS27FG500EIXUA) IPS Black 180Hz
В наявності
Код: 116067
Виробник: Samsung
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 1
Фантастична реальність
Реагуйте в режимі реального часу
AMD FreeSync
Знаходьте приховані деталі, які інші не помічали
Режим захисту очей та зниження мерехтіння екрану
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 4.1 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 614.0х517.8x250.2 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 1000:1
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 21 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.