Монiтор Samsung 27" Odyssey G7 (LS27FG706EIXUA) IPS Black 360Hz
Sale
-9 %
В наявності
Код: 116075
DVI - відсутній
HDMI - 2
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 7.1 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 613x553.2x263.5 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 1000:1
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 25 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 360 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.