Ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-61-R630 (NH.U1EEU.008) Black
В наявності
Код: 117321
Виробник: Acer
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.3
Display Port - відсутній
HDMI - є
Це змінює правила гри
Максимальна продуктивність
Bluetooth Bluetooth 5.3
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) 1000 Мбіт/с
Thunderbolt 4 відсутній
Thunderbolt 5 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 3
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 1 х USB Type-C
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 відсутній
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність акумулятору 76 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 2,43 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора AMD
Габарити (ШхГхВ) 360х275.62х24.5 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 10
Кардридер відсутній
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5070
Модель процесора AMD Ryzen AI 9 365
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 1 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 8 ГБ
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 1920x1200
Сенсорний екран відсутній
Серія Nitro
Серія процесора AMD Ryzen 9
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану IPS
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%