Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-74CH (NH.QZEEU.006) Black
Ноутбук має металевий корпус, преміальний вигляд і вагу лише 2.7 кг.
Технології та інновації
Дисплей підтримує частоту 240 Гц і надвисоку яскравість для гри в умовах будь-якого освітлення.
Технології NVIDIA: DLSS 3.5, Reflex та Ray Tracing — це реалістичне зображення без втрати FPS.
AI-можливості
Підходить для задач, які використовують LLM, Copilot та AI-функції Windows 11 Pro.
Застосування
Ігри AAA-класу з ультраналаштуваннями
Відеомонтаж у 4K, 3D-рендеринг, CAD-моделювання
Стрімінг, монтаж, трансляції
Мультизадачність на рівні workstation
Навчання та AI-розробка
Для кого
Професійні геймери та кіберспортсмени
Стрімери, відеомонтажери, 3D-дизайнери
Розробники ШІ-рішень і програмного забезпечення
Креатори контенту, що працюють із великими проєктами
Ті, хто хоче «ультимативний» ноутбук із запасом на роки
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Ємність акумулятору
76 Вт-год
Вага
2,7 кг
Габарити (ШхГхВ)
357.8х278.7х26.9 мм
Діагональ екрану
16"