Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-9833 (NH.QZFEU.001) Black
64 ГБ оперативної пам’яті DDR5 і швидкий SSD на 2 ТБ — це запас продуктивності й простору «із запасом». Дисплей — 16" OLED WQXGA (2560х1600) з частотою 240Гц і охопленням DCI-P3 — створений для геймерів і творців контенту, кому важлива якість зображення.
Ноутбук має металевий корпус, преміальний вигляд і вагу лише 2.3 кг.
Технології та інновації
Дисплей підтримує частоту 240 Гц і надвисоку яскравість для гри в умовах будь-якого освітлення.
Технології NVIDIA: DLSS 3.5, Reflex та Ray Tracing — це реалістичне зображення без втрати FPS.
AI-можливості
Підходить для задач, які використовують LLM, Copilot та AI-функції Windows 11 Pro.
Застосування
Ігри AAA-класу з ультраналаштуваннями
Відеомонтаж у 4K, 3D-рендеринг, CAD-моделювання
Стрімінг, монтаж, трансляції
Мультизадачність на рівні workstation
Навчання та AI-розробка
Для кого
Професійні геймери та кіберспортсмени
Стрімери, відеомонтажери, 3D-дизайнери
Розробники ШІ-рішень і програмного забезпечення
Креатори контенту, що працюють із великими проєктами
Ті, хто хоче «ультимативний» ноутбук із запасом на роки
Display Port
є (mini)
Ємність акумулятору
76 Вт-год
Вага
2,3 кг
Габарити (ШхГхВ)
357.8х278.7х26.9 мм
Діагональ екрану
16"