Ноутбук Acer Swift Go 14 AI SFG14-64-R23X (NX.JDAEU.003) Silver
В наявності
Код: 117353
Виробник: Acer
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.4
Display Port - відсутній
HDMI - є
Свіжа перспектива
Захопливі візуальні ефекти
Неймовірний дисплей
Засіб для зчитування відбитків пальців
Bluetooth Bluetooth 5.4
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) відсутній
Thunderbolt 4 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 2
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) відсутній
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 2
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору 75 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця ідентифікація відбитка пальця
Вага 1,29 кг
Веб-камера є
Виробник відеокарти AMD
Виробник процесора AMD
Габарити (ШхГхВ) 312.9х222.8х9.6 мм
Діагональ екрану 14"
Кількість ядер процесора 6
Кардридер відсутній
Колір сріблястий
Матеріал корпусу метал
Модель відеокарти Radeon Graphics
Модель процесора AMD Ryzen AI 5 340
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ
Обсяг SSD 512 ГБ SSD
Операційна система Windows 11 Home
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану глянцеве
Роздільна здатність екрану 1920x1200
Сенсорний екран відсутній
Серія Swift
Серія процесора AMD Ryzen 5
Тип відеокарти інтегрована
Тип екрану OLED
Тип оперативної пам'яті LPDDR5
Частота оновлення екрану 60 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%