POE комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-120
В наявності
Код: 123472
Виробник: DAHUA Technology
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 3
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 1
PoE In / PoE Out - ні / так
особливості:
Дворівневий промисловий комутатор
Автоматичне сканування і старіння MAC-адрес, ємність списку MAC-адрес 8K
Підтримка приватної кільцевої мережі, час відновлення <= 50 мс
Підтримка стандартів IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi -PoE
Широкий температурний режим
Управління харчуванням PoE
PoE In / PoE Out ні / так
SFP 2
Бюджет PoE До 120 Вт
Вага 480 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 6 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 4 порти
Максимальна швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Максимальне енергоспоживання 140 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / є / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 150 x 100 x 30 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%