Телевізор Samsung QE55QN85FAUXUA
Sale
-15 %
В наявності
Код: 126360
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Процесор NQ4 AI Gen2
Quantum Matrix Technology Plus
Dolby Atmos
Motion Xcelerator 144 Гц
SmartThings
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 17 кг
Вага з підставкою 18 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 75 Вт
Колір сріблястий
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 40 Вт
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1227.6х706.4х46.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1227.6х761.2х247.4 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony
Технологія дисплея Neo QLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %