Телевізор Samsung QE77S91FAEXUA
Sale
-16 %
В наявності
Код: 126380
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Процесор NQ4 AI Gen3
OLED-екран із підтримкою HDR+
AI масштабування 4K Pro
One UI на базі Tizen
SmartThings
Фірмовий дизайн LaserSlim
Пульт SolarCell
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Вага без підставки 32.4 кг
Вага з підставкою 34.2 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 77"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 125 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 40 Вт
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1718.5x987.6x44.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1718.5x1058.6x359 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-4 %
Телевiзор Samsung UE40F6000FUXUA
-27 %
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Flex Blue (JBLWFLEXBLU)
-33 %