Універсальна мобільна батарея Anker Zolo 20000mAh 45W Black (A1681H12)
Sale
-11 %
В наявності
Код: 127117
Виробник: Anker
До кінця акції:
Характеристики
Ємність - 20000 мА/г
Індикація - є
Вага - 362 г
Anker Zolo 20000mAh 45W - це потужний зовнішній акумулятор, який підтримує швидке заряджання до 45 Вт. Така потужність дозволяє ефективно заряджати не лише смартфони, а й планшети та інші сумісні гаджети з підтримкою Power Delivery.
Головна особливість моделі — два вбудовані кабелі USB-C, що забезпечує максимальну зручність у повсякденному використанні. Вам більше не потрібно носити із собою зайві дроти. Кабелі підтримують PD 45 Вт, що робить пристрій універсальним рішенням для користувачів Android та Apple (iPhone 15/16, iPad).
Ємність 20000 мА/г
Індикація є
Вага 362 г
Вихід USB (1) 5 В/3 A, 9 В/2 A, 10 В/2.25 A, 12 В/1.5 A
Вихід USB (2) 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A
Вихід USB (3) 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A
Вихід USB (4) 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A
Габарити 120 х 74 х 32 мм
Живлення (зарядка) від USB
Кількість USB-портів 4 порти
Колір чорний
Матеріал пластик
Потужність 45 Вт
Технологія літій-полімерна (Li-pol)
Тип Power Bank
Час повної зарядки 3 год
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-29 %