Варильна поверхня Bosch PPQ7A6I45
В наявності
Код: 127398
Виробник: Bosch
Характеристики
Вид поверхні - класична
Електрозапалювання - є
Центральною перевагою моделі є наявність WOK-конфорки з подвійним рядом полум’я, потужністю 4000 Вт — ідеальне рішення для приготування страв на високому вогні. Загалом панель обладнана п’ятьма конфорками: ліва передня — 1000 Вт, ліва задня та права передня — по 1750 Вт, права задня — 3000 Вт. Завдяки 9-ступеневому регулюванню полум’я FlameSelect, Ви отримуєте точний контроль інтенсивності нагріву для ідеального результату.
Автоматичний електропідпал інтегрований у ручки керування.
Вид поверхні класична
Електрозапалювання є
Кількість конфорок 5 конфорок
Колір чорний
Матеріал поверхні загартоване скло
Матеріал решіток чавун
Потужність конфорки 1 1000 Вт
Потужність конфорки 2 1750 Вт
Потужність конфорки 3 1750 Вт
Потужність конфорки 4 3000 Вт
Потужність конфорки 5 4000 Вт
Розмір 752х54х520 мм
Розмір вбудовування 560х480-490х45 мм
Розташування панелі керування фронтальне
Таймер без таймера
Тип варильної поверхні газова
Тип зон нагріву газові
Тип управління поворотні перемикачі
Турбоконфорка (WOK/корона) є
0%
2
0%
3
0%
4
0%
0%