Блок живлення Chieftec APB-400B8 Value 400W
Sale
-6 %
В наявності
Код: 105121
Виробник: CHIEFTEC
До кінця акції:
Характеристики
+12V1 - 18А
+12V2 - 17А
+3.3V - 22А
Модель APB-400B8 відноситься до новітньої і найсучаснішою бюджетної серії блоків живлення CHIEFTEC VALUE, однією з кращих серед всіх представлених рішень на ринку за критеріями ціна / якість / ефективність.Блок має широкий набір конекторів і довгими рідними кабелями, що спрощує збірку системи.Серед усього іншого, в ньому присутня тихий 120мм вентилятор з термоконтролем, що дозволяє йому не видавати зайвого шуму навіть при повному навантаженні системи і забезпечувати РЕАЛЬНУ вихідну потужність.APB-400B8 сертифікований за стандартами CE, CB TUV, EAC, має захисту UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього або офісного ПК.
+12V1 18А
+12V2 17А
+3.3V 22А
+5V 18А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4-pin CPU 1
Floppy 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 1
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 3
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 230 В
Габарити 150х140х87 мм
ККД 80%
Колір сірий
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 400 Вт
Форм-фактор PS II
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Витяжка Bosch DWK64PJ60T
Sale
-9 %
Гарнiтура JBL Quantum 400 Black (JBLQUANTUM400BLK)
-8 %
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Flex 2 Pink (JBLWFLEX2PIK)
-15 %
Телевізор Samsung QE55QN85FAUXUA
-5 %