Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 3000VA/2700W (9SX3000IR)
В наявності
Код: 106984
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 26.5 кг
Топологія подвійного перетворення
Постійно контролює стан живлення та регулює напругу і частоту
Внутрішній байпас забезпечує безперервність роботи в разі несправності ДБЖ
Графічний РК-дисплей нового покоління
Вимірювання енергоспоживання (на рівні ДБЖ)
Батареї з можливістю гарячої заміни
Удосконалена технологія керування батареями (ABM) для збільшення терміну служби батарей
Тривалий час резервного копіювання з 4 додатковими EBM
Система блокування кабелю
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 26.5 кг
Вихідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 438х86.5х608 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 9
Кількість батарей 6
Колір чорний/сріблястий
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 2700 Вт
Потужність повна 3000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%