Монiтор Samsung 24" LS24D400G (LS24D400GAIXUA) IPS Black 100Hz
Sale
-8 %
В наявності
Код: 116060
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Монітор підтримує інтерфейси USB, HDMI, Display Port і mini-jack 3.5 мм, що забезпечує універсальність підключення. Ергономічна підставка HAS PIVOT дозволяє регулювати висоту, кут нахилу та поворот екрана, а підтримка кріплення VESA (100х100 мм) забезпечує можливість настінного монтажу. Вага пристрою з підставкою становить 3.5 кг, а без неї – 2.3 кг, що робить його стійким і зручним у використанні.
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %