Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-79P7 (NH.QZEEU.009) Black
Це потужність Intel Inside
Неймовірний дисплей
Максимальна продуктивність
Цифровий стиль життя
Максимальна швидкість
Ємність акумулятору
76 Вт-год
Вага
2,3 кг
Габарити (ШхГхВ)
357.8х278.7х26.9 мм
Діагональ екрану
16"