Телевізор Samsung QE75Q7F5AUXUA
Sale
-9 %
В наявності
Код: 126376
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 400
Завдяки бездротовим комунікаціям, таким як Bluetooth 5.3 та Wi-Fi телевізор Samsung QE75Q7F5AUXUA забезпечує зручне підключення до різноманітних пристроїв та мереж. Вбудовані тюнери підтримують формати DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 та аналоговий сигнал, що дозволяє дивитися телепередачі у високій якості. Звукова система конфігурації 2.0 з сумарною потужністю динаміків 20 Вт забезпечує насичений звук, доповнений технологіями Q-Symphony, OTS Lite та Adaptive Sound.
SmartThings
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 400
Wi-Fi є
Вага без підставки 25.3 кг
Вага з підставкою 26.7 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 75"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 146 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Q4 AI Processor
Роз'єми 3хHDMI, USB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1678х962х61 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1678х1008х332 мм
Технології звуку Q-Symphony
Технологія дисплея QLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-15 %
Телевізор Samsung QE55QN85FAUXUA
-5 %