Телевiзор Samsung UE75U7000FUXUA
В наявності
Код: 126399
Виробник: Samsung
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Оцініть всі відтінки кольору у високій роздільній здатності 4K!
Відчуйте, як світ оживає на екрані!
Підвищена контрастність з насиченими темними тонами та яскравими білими кольорами
Потужне масштабування 4K забезпечує перегляд улюбленого контенту з роздільною здатністю до 4K.
Тонка настройка кольорів для яскравого, реалістичного зображення
Зображення з більшою глибиною майже оживають
Індивідуальні враження від екрану
Занурювальний віртуальний звук, який слідує за дією
Об'ємне 3D-звучання з віртуальним верхнім звуком дозволяє поринути у звукові враження.
Насолоджуйтесь звуком, оптимізованим під контент!
Економія енергії завдяки інтелектуальному аналізу
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Вага без підставки 22.4 кг
Вага з підставкою 22.8 кг
Версія Bluetooth 5.3
Діагональ екрану 75"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 145 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Роз'єми 3хHDMI, USB, CI, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1668.1x957.8x77 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1668.1x1005.9x280 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Технологія дисплея Mini-LED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-9 %
Гарнiтура JBL Quantum 400 Black (JBLQUANTUM400BLK)
Sale
-8 %
Bluetooth-гарнітура JBL Wave Flex 2 Pink (JBLWFLEX2PIK)
-15 %
Телевізор Samsung QE55QN85FAUXUA
-5 %