Джерело безперебійного живлення Eaton 3S Gen2, 850VA/510W (3S850D)
В наявності
Код: 106967
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 4.2 кг
Моделі безперебійника 3S Gen2 850VA обладнано двома USB-роз’ємами на 2 А, завдяки чому ви можете заряджати будь-які мобільні пристрої (телефони, планшети тощо).
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 4.2 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 161-284 В
Габарити (ШхВхГ) 335х170х83.5 мм
Захист від перевантаження є
Кількість Euro-розеток (Schuko) 8
Кількість батарей 1
Кількість вихідних розеток 8
Колір білий з чорним
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 510 Вт
Потужність повна 850 VA
Призначення споживчі
Тип архітектури резервний (Off-Line)
Форма вихідного сигналу апроксимована синусоїда
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%