Телевiзор Samsung UE98DU9002UXUA
Sale
-15 %
В наявності
Код: 126401
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 600 х 400
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 600 х 400
Wi-Fi є
Вага без підставки 51.8 кг
Вага з підставкою 53.4 кг
Версія Bluetooth 5.2
Діагональ екрану 98"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 330 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2360G
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, S/PDIF, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 2181.1x1244.1x63.5 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 2181.1x1298.2x402.3 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-9 %